Autopožičovňa bez zálohy a zábezpeky

Požičovňa bez zálohy a zábezpeky

Rezervujte si vybraný automobil v požičovni áut Renoz ešte dnes a nechajte sa prekvapiť vysokou úrovňou našich vozidiel aj profesionálnym prístupom. Pristavenie vozidla kdekoľvek po Bratislave je zadarmo!

V rámci služieb požičovňa vozidiel je možné si prenajatie automobilov zarezervovať nielen telefónom, ale aj online vďaka formuláru na objednávky. Je to veľmi jednoduché. Len je treba si vybrať auto podľa svojich predstáv, vypísať rezervačný formulár vrátane dátumu a času.

V zozname vozov máme každým dňom širšiu ponuku. Zákazníci majú všelijaká priania a rôzne potreby a tak sa snažíme uspokojiť komukoľvek. Nejaké auto si objednávateľ chce požičať, keď má potrebu odísť sám na služobnú cestu, iné vozidlo je zase vhodné pre rodinu, ktoré chce ísť treba k moru na dovolenku. V ponukách sú tiež samozrejme vozidlá na prepravu viac ľudí zároveň alebo na prepravu nákladu. Tzn., že je možnosť si požičať luxusné vozidlá, do terénu, rodinná či nákladné, ale napríklad aj obytné prívesy, celoobytná autá a alebo malé motocykle. Všetok súbor vozidiel je udržiavaný v úplnej čistote a vo výbornom technickom stavu.