Transfer Schwechat Bratislava

Doprava z letiska Schwechat Viedeň do Bratislavy

Autopožičovňa Renoz Bratislava vám ponúka služby transferu z letiska vo Viedni do Bratislavy. Auto vám na letisku pristavíme a vy sa môžete odviezť do Bratislavy. Odovzdať auto môžete kdekoľvek v meste zdarma, bez toho, aby ste ho museli vrátiť do našej autopožičovne. Ste tak flexibilný, najmä v prípade, že pricestujete vo sviatok, alebo v nočných hodinách.

Rovnako tak u nás môžete využiť službu šoféra, nemusíte sa tak sústrediť po náročnom lete ešte aj na riadenie, jednoducho sa necháte doviezť do Bratislavy našim pracovníkom.

Cena je za celú jazdu, teda nie za osobu. Naraz je možné prepraviť až 4 osoby. Máte možnosť využiť rôzne autá z autoparku - strednej triedy, vyššej strednej triedy, ale aj z luxusnej triedy. Odvezte sa Škodou Octavia, alebo aj BMW X6.

Pri jazdách z letiska si zistíme skutočný čas príletu letu a včas vás na letisku sami kontaktujeme, ani pri meškanie letu alebo pri zdržanie na odbavenie Neplatíte žiadnu čakaciu dobu. Zároveň tiež nemusíte mať obavu, že by na vás voz nepočkal. Tiež chceme uviesť, že požičovňa Renoz požičiava bez depozitu a bez limitu prejazdených kilometrov.

Pokiaľ budú prepravované deti, dajte nám vedieť dopred ich počet a vek, aby sme vám mohli ponúknuť príslušné autosedačky. Prosíme, objednávajte tieto služby, pokiaľ možno najneskôr 2 hodiny vopred. Ponúkame transfery aj z iných letísk - Košice, Budapešť, Praha a iné. Spoľahlivé, čisté a servisované vozidlá rôznej triedy s klimatizáciou s príjemným vodičom.

Ako objednať ?

Máte možnosť jednoducho vyplniť objednávku v pravom rohu, alebo, ak ste na mobilnom telefóne, kliknite na tento odkaz.

Najneskôr 30 minút pred pristavením vozidla obdržíte sms správu priamo od vodiča dopravcu, ktorý pre vás pôjde, s informáciou, že vozidlo je už na ceste.